Bartosz Biront Photography (fotograf)
Zapraszam na mój fanpage: fb.com/InspiredByBir
Ślub i wesele
Fotoreportaż rozpoczyna się zazwyczaj od przygotowań u Panny Młodej oraz Pana Młodego i błogosławieństwa, następnie uchwycone zostają momenty ze ślubu, wesela. Realizacja zlecenia przez fotografa ślubnego kończy się około godziny 1:00.
Wynikiem pracy jest wyjątkowy album, skomponowany z wyselekcjonowanych, indywidualnie wyretuszowanych zdjęć w formacie 15-23 (możliwa opcja fotoksiążki lub fotoalbumu do ustalenia). Dodatkowo zazwyczaj około 1 000 zdjęć utrwalonych jest na płycie DVD.
-już od 1200 zł

Plener
Obejmuje ok. 3-4h sesję z parą, w kilku, wcześniej uzgodnionych lokalizacjach.
- już od 150 zł

Tematyczne Sesje Dziecięce, Ciążowe i Rodzinne
W studio, plenerze lub innym wybranym miejscu powstają niepowtarzalne sesje. Do zleceń podchodzę kompleksowo: począwszy od ubioru dla dzieci, poprzez fanty tematyczne po odbitki, albumy i fotoksiążki.

Uroczystości i inne przyjęcia okolicznościowe:
Komunia święta, Studniówka, Chrzest, Eventy.
Sprzęt:
Pracuje na profesjonalnym, pełno klatkowym sprzęcie marki Canon 5d Mark II, oraz stało ogniskowych obiektywach. Nie używam lamp błyskowych.

Studio:
W naszym zacisznym i przytulnym studio, w domowej atmosferze, przy odpowiednim oświetleniu, tłach, garderobie oraz ciekawych fantach fotograficznych, stworzymy niepowtarzalne kreacje foto.
bartosz.biront@gmail.com
tel. 533455554
www.biront.net
+

Dodaj opinię
Dodaj opinię

Opinie


Dziękujemy firmie ProKADR za film z wesela, a dokładniej za zamknięte w nich wspomnienia. Dziękujemy za profesjonalne podejście do pracy i współpracę na imprezach. Takiego profesjonalizmu życzylibyśmy sobie przy pracy ze wszystkimi kamerzystami i fotografami!!!
Kasia i Tomek

Portfolio