Cezary Borowski Fotografia (fotograf)
Od dłuższego czasu zajmuję się fotografią. Fascynuje mnie fotografowanie ludzi i natury, jednak największą satysfakcję sprawia mi fotografia ślubna, ponieważ skupia się głównie na człowieku i emocjach, które są z tym dniem związane. To ona pozwala mi właśnie robić to, co lubię najbardziej. Staram się udokumentować te niezwykłe przeżycia oraz utrwalać radość i emocje. Uważam, że zdjęcia są wspaniałą pamiątką z niepowtarzalnych dni naszego życia, do której w każdej chwili możemy powrócić. Staram się, by moje zdjęcia były pamiątką na całe życie i nawet po wielu latach przywoływały wspomnienia i oddawały w pełni historię tych bardzo ważnych dla Was dni ...
Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz Facebook'a ;)
www.facebook.com/fotografnaweselepl
FOTOGRAFIA: ŚLUBNA, OKOLICZNOŚCIOWA, PORTRETOWA, DZIECIĘCA, SESJE RODZINNE ...
OFERTA
USŁUGA FOTOGRAFICZNA ŚLUBNA PODSTAWOWA
oferta obejmuje:
- fotoreportaż ślubno-weselny ( przygotowania w domu, ślub, wesele, oczepiny, tort - do godziny 1:30 )
- plener w dniu ślubu gratis!!! ( min. 100 zdjęć w formie elektronicznej )
- dojazd do klienta w obrębie 100 km GRATIS!!!
- min. 500 zjęć z imprezy ślubno-weselnej w formie elektronicznej (pliki JPG), wszystkie zdjęcia poddane są starannej obróbce graficznej.
- 3 szt płyt dvd z nadrukiem w eleganckim opakowaniu lub 1 szt PENDRIVE 8 GB z grawerem w efektownym opakowaniu.
W razie jakichkolwiek pyta??, odno??nie informacji na temat koszt??w i dodatkowych us??ug ( album, fotoksi�???ka itp ) prosz�? o kontakt telefoniczny lub mailowy.
fotograf@nawesele.pl
tel. 796 217 888
www.fotograf.nawesele.pl
+

Dodaj opinię
Dodaj opinię

Opinie


Dziękujemy firmie ProKADR za film z wesela, a dokładniej za zamknięte w nich wspomnienia. Dziękujemy za profesjonalne podejście do pracy i współpracę na imprezach. Takiego profesjonalizmu życzylibyśmy sobie przy pracy ze wszystkimi kamerzystami i fotografami!!!
Kasia i Tomek

Portfolio